شرکت پلیمر ایساتیس قندی ابرکوه در اسفندماه سال 1389با هدف تولید انواع پلیمرهای صنعتی مورد استفاده در صنایع سیم و کابل و همچنین سایر پلیمرهای به کار رفته در صنایع پلاستیک در زمینی به مساحت 20000 متر تأسیس گردید.


با توجه به نیازی که کارخانه مادر (گروه کارخانجات شهید قندی) به مواد اولیه از انواع مختلف گریدهای پلی اتیلن و پی وی سی داشت با تصمیم مدیریت گروه، این واحد تولیدی ظرف یک سال و نیم راه اندازی و به بهره برداری رسید.


تجهیز این کارخانه به آزمایشگاه خواص مکانیکی و شیمیایی پلیمرها امکان کنترل کامل مواد اولیه و محصول نهایی را به ارمغان آورده است. همچنین وجود دستگاه هایی جهت تولید آزمایشی پیش از تولید انبوه در واحد تحقیق و توسعه از دیگر نقاط قوت برجسته این مجموعه است. 


هم اکنون این شرکت با توانایی تولید انواع گرانول کامپاند و مستربچ پلی اتیلن و پی وی سی و نیز با استقرار سیستم مدیریت یک پارچه (ISO 9001:2008, ISO14001:2004, OHSAS18001:2007 ) یکی از تواناترین و مدرن‌ترین واحدهای تولیدی در زمینه آمیزه سازی پلاستیک در کشور است.

زمینه فعالیت
 
 • آمیزه های پلی الفینی
 • PVC
 • ضایعات با گرانول بازیافتی
 • سیم برق
 • آمیزه های پلی الفینی

  آمیزه های پلی الفینی

  پلی اتیلن و پلی پروپیلن در بازار امروز صنایع پلاستیک کاربردهای فراوانی دارد. از این رو کارشناسان شرکت با توجه به دو خط تولیدی موجود و با استفاده از افزودنیهای خاص محدوده وسیعی از خواص را در محصولات پلی الفین خود ایجاد کرده اند که این حیطه همچنان در حال گسترش می باشد.

 • PVC

  PVC

  در این قسمت می توان گفت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت همواره در دستور کار واحد تحقیق و توسعه بوده است. مطابق با نیاز مشتری شرکت همواره سعی داشته آمیزه هایی با مشخصات خاص و کیفیت بالا و قیمت منحصر بفرد را در سبد محصولات PVC نرم خود بگنجاند.
 • ضایعات با گرانول بازیافتی

  ضایعات با گرانول بازیافتی

  با استفاده از تکنولوژی بازیافت مواد پلیمری و با توجه به کیفیت بالا و هزینه پائین آن، امروزه اکثر صنایع به دنبال استفاده از این مواد در تولید محصولات خود هستند. این شرکت قادر است با تکیه بر دانش فنی-مهندسی و تجهیزات موجود مواد پلیمری بازیافتی مهندسی شده متناسب با نیاز مشتری ارائه دهد.
 • سیم برق

  سیم برق

  این شرکت با تولید سیمهای انتقال برق خانگی سعی در ورود به بازارهای پائین دست دارد تا بتواند از این طریق ارزش افزوده را افزایش داده و در پی آن موجب رضایت مشتری خود شود. سیم های 1.5 و 2.5 از جمله سیمهای پرکاربرد در بازار می باشد که این شرکت با کیفیت و ظاهری برتر به تولید آنها می پردازد.
Hide Main content block
صنایع هدف
 
 • صنایع حمل و نقل و اتومبیل

  صنایع حمل و نقل و اتومبیل

  محصولات این شرکت دامنه وسیعی از مواد اولیه مورد نیاز این صنایع را برای تولید مواردی چون شلنگ های تحت فشار، دستگیره، سپر و... را تحت پوشش دارد و همواره سعی داشته که با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد.
 • صنایع الکتریکی

  صنایع الکتریکی

  در محصولات تولیدی اساس ابتدائی این شرکت بر تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه کابل سازی شهید قندی به عنوان بزرگترین کارخانه کابل سازی خاورمیانه قرار داشته که خوشبختانه در موعدی زودتر از زمان پیش بینی شده به بزرگترین تامین کننده مواد اولیه آن کارخانه تبدیل شده و گرانولهای مورد استفاده در روکش کابل را با کیفیتی برتر در گریدهای مختلف PVC و PE به این کارخانه ارائه می دهد.
 • صنایع لوله

  صنایع لوله

  لوله سازی و خطوط حمل و نقل منابع انرژی امروزه در حال رشد روز افزون است بنابراین و در این راستا شرکت استراتژی تولید مواد پایه این صنعت در گریدهای مختلف PE و PP را در دستور کار خود قرار داده و تولیداتی در راستای افزایش طول عمر محصولات و حفظ سلامت محیط زیست را در پیش گرفته است.
خدمات جانبی
 
این شرکت اهمیت خدمت رسانی به مشتریان، جهت کسب رضایت آنان را به خوبی درک کرده و در این راستا با تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت و واحد R&D سعی دارد ضمن تامین نیاز خود، خدمات مشاوره ای و آزمایشگاهی مناسبی را به مشتریان ارائه دهد.
 

خدمات مشاوره

خدمات مشاوره
واحد R&D: تجهیزاتی چون توربو میکسر، اکسترودر و دستگاه تزریق (مجهز به سروو موتور) پایلوت، کلندر آزمایشگاهی، هات پرس و ...از جمله امکانات سخت افزاری این بخش است. طراحی محصول مطابق با نیاز مشتری، افزایش سبد محصولات و افزایش کیفیت و کاهش قیمت محصولات جاری، از دغدغه های اصلی کارشناسان مجرب ما را در این قسمت است.

خدمات آزمایشگاهی

خدمات آزمایشگاهی
ازمايشگاه كنترل كيفيت: تمامی آزمونهاي لازم جهت اندازه گيري خواص فيزيكي و مكانيكي را در این شرکت انجام می دهد. كليه این آزمونها مطابق با استانداردهای ASTM،‌ DIN،‌ ISO،‌ISIRI ،‌ IEC و VDE مي باشند. از جمله تستهایی که در آزمایشگاه انجام می شود می توان به : H.D.T Tensile Strength & Elongation At Break – ESCR – MFI - Carbon Black Dispersion -Carbon Black Content - O.I.T - UV Resistance – Density و.... اشاره کرد.
دریافت کاتالوگ
 

pdf دانلود کاتالوگ شرکت پلیمر ایساتیس قندی ابرکوه

گالری
 
Groupa (1)
Groupa (2)
Groupa (3)
Groupa (4)
Groupa (5)
Groupa (6)
Groupa (7)
Groupa (8)
Groupa (9)
Groupa (10)

تماس باما

شرکت پلیمر ایساتیس قندی ابرکوه

دفتر مرکزی: تهران، خیابان سعادت آباد، خیابان حق طلب غربی (26)، پلاک 49، طبقه 2
کد پستی: 1997969144
صندوق پستی: 158753589
تلفن: 9-88565690-021
داخلی: 2900 فکس 1037
ایمیل: info@agipc.ir
وب سایت: www.agipc.ir


دفتر یزد: صفائیه، میدان جانباز، انتهای بلوار شهید قندی، کارخانجات تولیدی شهید قندی، ساختمان اداری
کد پستی: 8915887879
صندوق پستی: 891651176
تلفن: 9-03538226408
فکس: 03538221663


کارخانه: ابرکوه، شهرک صنعتی ابرکوه، فاز 1 شهید قندی
کد پستی: 8933194477
صندوق پستی: 118
تلفکس: 03532837969 - 03532838491

فرم تماس